Dajemy Ci pewność, że nasze oferty są najlepsze na rynku!

Decydując się na zakup wycieczki, chcesz mieć pewność, że oferta, którą wybierasz jest najlepsza na rynku? My Ci to zapewniamy w 100 procentach!

Dla wszystkich klientów PlanyNaWakacje.pl przygotowaliśmy gwarancję najniższej ceny! Oznacza to, że jeśli w jakimkolwiek innym biurze podróży kupisz identyczną wycieczkę za niższą cenę, my zwrócimy Ci różnicę!

Dlaczego możemy dać Ci taką gwarancję? To proste – znamy doskonale rynek turystyczny w Polsce i jesteśmy przekonani, że nasze ceny są najniższe!

Kilka ważnych informacji o gwarancji najniższej ceny PlanyNaWakacje.pl

Gwarancja najniższej ceny obejmuje tylko i wyłącznie wycieczki, których wszystkie parametry są identyczne (termin, hotel, organizator etc). Również daty porównania oferty muszą być takie same. Gwarancja najniższej ceny w serwisie PlanyNaWakacje.pl odnosi się tylko do ofert katalogowych. Obejmuje jedynie ceny wyjściowe, bez brania pod uwagę zniżek, upustów, rabatów etc.

Podsumowując: Ty i Twoja rodzina możecie być pewni, że u nas kupicie najtaniej!

PlanyNaWakacje działa na zasadzie programu partnerskiego z Internetowym Biurem Podróży Odpoczne.pl. Proces rezerwacji od momentu wysłania zapytania z portalu PlanyNaWakacje prowadzony jest wyłącznie przez przedstawicieli firmy YoYo sp. z o.o.