Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie z PlanyNaWakacje.pl jest proste i wygodne. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wczasy.

1. Wyszukaj ofertę – wypełniając odpowiednie pola w wyszukiwarce określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz innych parametrów konsultant sprawdzi dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokona wstępnej rezerwacji.

3. Czekaj na kontakt z konsultantem – po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży, konsultant niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres biura podróży: ul. 3-go Maja, 25 43-300 Bielsko-Biała.

5. Dokonaj opłaty – na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.

6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą – wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz.

PlanyNaWakacje działa na zasadzie programu partnerskiego z Internetowym Biurem Podróży Odpoczne.pl. Proces rezerwacji od momentu wysłania zapytania z portalu PlanyNaWakacje prowadzony jest wyłącznie przez przedstawicieli firmy YoYo sp. z o.o.